775 775 537

Releaf antistresová masáž

Cílem naší antistresové masáže je zbavit tělo nejen stresu jako takového, ale fyzického a psychického napětí, nesoustředěnosti či pocitu vyčerpanosti.

Položte se a nechte se unášet vůní levandule, kterou používáme v podobě esenciálního oleje k navození té pravé relaxace. Antistresová masáž zlepšuje spánek, koncentraci a duševní svěžest. Nebudeme hýčkat jen vaše tělo, ale i vaši duši. Při této masáži, kdy vám vložíme do ruky lávové kameny se pozvolna věnujeme masáži nohou, zad, šíje, břicha a hlavy, kde se stres nejvíce projevuje.

Nohami, zády a šíjí vedou velmi důležitá energetická centra, kterým je třeba dát potřebnou péči, odblokovat je a povzbudit. I proto tato technika ovlivňuje celý organismus.

Jak je obecně známo v břiše držíme své emoce a masáží břicha uvolňujeme přebytečný stres. Proto těmto částem těla také přikládáme patřičnou pozornost. A samozřejmě masáž hlavy jako závěrem vám přinese rovnováhu do celého těla.

Přijďte bez obav na hodinu a půl vypnout všechny své smysly a nechat se unášet kouzlem našeho Releaf světa plného přírody.

90 min / 1590 Kč

Rezervujte si svou masáž

775 775 537

Objednávky na masáže přijímáme telefonicky. Do budoucna připravujeme rezervační systém.

Připravujeme

Připravujeme pro Vás další masáže. Těšit se můžou nastávající maminky na těhotenskou masáž. Pro nejnáročnější připravujeme Královskou masáž, kde budou na jednoho klienta 2 maséři.