775 775 537

Masáž nohou

Tato, ve své podstatě, nejzákladnější a jedna z nejstarších a nejpříjemnějších masáží vůbec je skvělým prostředkem pro uvolnění celého těla obecně.

Umí zbavit stresu a napětí, navrací energii, harmonizuje i povzbuzuje, zkrátka je to relax a luxus, jaký by si měl dopřát každý. Nejen, že na celkové prohřátí budeme používat lávové kameny, ale při celé této proceduře vás budeme rozmazlovat teplými ručníky a omývat vaše nohy.

Nohy jsou oporou celého těla, proto je potřeba na ně nezapomínat a věnovat jim tu nejlepší péči, kterou jsme připraveni vám dát. Celá masáž začíná pozvolnou masáží nad kotníky, pokračuje přes nárty dál k prstům až po plošky vašich nohou. Nemasírovaná noha mezitím odpočívá v příjemném zábalu.

Unavené a namožené nohy takové hýčkání jistě ocení. Masáž nohou je velmi prospěšná pro celý organismus, správné fungování některých orgánů a stabilitu celého těla.

Dejte vašim nohám volnost a oplaťte jim jejich služby, které vám dělají každý den.

30 min / 590 Kč

Rezervujte si svou masáž

775 775 537

Objednávky na masáže přijímáme telefonicky. Do budoucna připravujeme rezervační systém.

Připravujeme

Připravujeme pro Vás další masáže. Těšit se můžou nastávající maminky na těhotenskou masáž. Pro nejnáročnější připravujeme Královskou masáž, kde budou na jednoho klienta 2 maséři.