Aromaterapeutická masáž

Aroma masáž je velmi příjemný zážitek plný speciálních hmatů, technik a vůní. Jedná se o komplexní relaxační masáž, působící na všechny vaše smysly od konečku prstů u nohou až po vlasovou část hlavy.

Díky našim rostlinným éterickým olejům, namíchaných přesně na míru dle potřeb klienta, vás dostaneme do hloubkové relaxace. Oleje používané k této terapii jsou přírodní i vitalizující a mají spousta posilujících vlastností, které jsme připraveni vám předvést.

Tato masáž podporuje krevní a lymfatický oběh a napomáhá lepšímu okysličování krve i průběh meridiánů v těle. Aromaterapie pomáhá tělu lépe vylučovat kyselinu mléčnou a další chemické odpadní látky. Krásně se stará o celý svalový systém těla, na který má přímý a pozitivní vliv. Uvolňuje, natahuje napjaté, zkrácené svaly, napomáhá tak obnovit přirozenou pružnost těla. Je vhodná při kloubních bolestech či migrénách.

Tyto techniky v kombinaci s vysoce kvalitními a éterickými oleji tvoří dokonalou masáž, harmonizující fyzické, duševní i duchovní zdraví člověka.

Po tomto plynulém tanci doteků na lidském těle věříme, že se budete cítit vnitřně vyrovnaní a svěžejší.

Cena: 105min/1990 Kč

Kontraindikace celkové a místní

horečnatá, infekční nebo akutní zánětlivá onemocnění

nádorová onemocnění – probíhající léčení

opilost, stavy pod vlivem psychotropních drog

bezprostředně po jídle

+420 775 775 537

Objednávky na masáže
přijímáme telefonicky.

Do budoucna připravujeme
rezervační systém.

Máte

dotaz?

7 + 9 =