Ajurvédská celotělová masáž Tarani

Masáž je metodou relaxace, kdy pomocí vytírání, hnětení, promačkávání, pleskání, chvění tkání a stlačováni marmových bodů energetizujeme tělo a vracíme ho zpět do rovnováhy.

Pleskání vitalizuje tělo, povzbuzuje krevní oběh, aktivuje nervový systém. Roztírání ajurvédských preparátů Tarani povzbuzuje lymfatický oběh, harmonizuje tělesnou teplotu, uvolňuje a odvádí nahromaděné toxiny z celého organismu. Zatímco pleskání zvyšuje tok životní síly, hnětení uvolňuje a odstaňuje stres.

Chvění se provádí pouze na končetinách, prstech a chodidlech vlnovitými pohyby oběma rukama. Působí na jemnou síť nervů a krevních kapilár. Stimulace marmových bodu je důležitá část ajurvédské masáže při které dochází k harmonii tří dóš.

Prováděním jemných krouživých pohybů v oblasti marmy se dají uvolnit a vyloučit z těla toxiny. Masáž provádíme s teplými oleji a preparáty Tarani, kdy nejdříve nanašíme stětečky krouživými pohyby na masírované místo produkty, poté zapracujeme a stimulujeme marmové body.

Masáž zakončujeme masáží hlavy nanesením teplého oleje do pokožky hlavy a vlasů a pomalými pohyby opět stimulujeme energetické body a pokožku hlavy.

Cena: 105min/1990 Kč

+420 775 775 537

Objednávky na masáže
přijímáme telefonicky.

Do budoucna připravujeme
rezervační systém.

Máte

dotaz?

6 + 5 =