775 775 537

Ajurvédská celotělová masáž Tarani

Masáž je metodou relaxace, kdy pomocí vytírání, hnětení, promačkávání, pleskání, chvění tkání a stlačováni marmových bodů energetizujeme tělo a vracíme ho zpět do rovnováhy.

Pleskání vitalizuje tělo, povzbuzuje krevní oběh, aktivuje nervový systém. Roztírání ajurvédských preparátů Tarani povzbuzuje lymfatický oběh, harmonizuje tělesnou teplotu, uvolňuje a odvádí nahromaděné toxiny z celého organismu. Zatímco pleskání zvyšuje tok životní síly, hnětení uvolňuje a odstaňuje stres.

Chvění se provádí pouze na končetinách, prstech a chodidlech vlnovitými pohyby oběma rukama. Působí na jemnou síť nervů a krevních kapilár. Stimulace marmových bodu je důležitá část ajurvédské masáže při které dochází k harmonii tří dóš.

Prováděním jemných krouživých pohybů v oblasti marmy se dají uvolnit a vyloučit z těla toxiny. Masáž provádíme s teplými oleji a preparáty Tarani, kdy nejdříve nanašíme stětečky krouživými pohyby na masírované místo produkty, poté zapracujeme a stimulujeme marmové body.

Masáž zakončujeme masáží hlavy nanesením teplého oleje do pokožky hlavy a vlasů a pomalými pohyby opět stimulujeme energetické body a pokožku hlavy.

105 min / 1.990 Kč

Rezervujte si svou masáž

775 775 537

Objednávky na masáže přijímáme telefonicky. Do budoucna připravujeme rezervační systém.

Připravujeme

Připravujeme pro Vás další masáže. Těšit se můžou nastávající maminky na těhotenskou masáž. Pro nejnáročnější připravujeme Královskou masáž, kde budou na jednoho klienta 2 maséři.